Návod na použitie

Upozornenia

Dávkovanie

Kontraindikácie a nežiadúce reakcie

len na vonkajšie použitie

optimálne 2-4 náplasti

za 24 hodín (Najmä v noci počas spánku)

žiadne

po použití zahodiť a umyť

miesta aplikácie vlažnou vodou

max. 12 náplasti / 24 hodín

 

Ideálne použitie: 5 -15 dní na každé chodidlo 1 náplasť s detoxikačným vankúšikom a následne sa odporúča opakovať túto kúru každé 1-3 mesiace alebo podľa potreby.

Iné použitie: DetoxiPan sa môže používať aj podľa potreby - ľubovoľne dlhý čas.

V prípade ak náplasť nedostatočne prilieha, môže dôjsť len k čiastočnému sfarbeniu. Je vhodné pre lepšie priliehanie použiť aj ponožky, ktorými sa predíde aj strhnutiu.  

Navod1 DetoxipanNavod2 Detoxipan
1. Zoberte náplasť a uchopte za rožtek väčší ochranný papierik2. Jemne odstráňte celý väčší ochranný papierik
Návod3Návod4
3. Teraz vezmite Detoxikačný vankúšik vyberte ho z ochranného obalu a priložte opatrne na náplasť. Detoxikačný vankúšik má na jednej strane popis a presne tou stranou ho priložíte na náplasť. Tak, aby aplikačná časť bola otočená k vám.

4. Starostlivo prilepte vankúšik do stredu náplasti.kupit

Návod5Návod5
5. Starostlivo odstráňte zvyšok ochranného papierika z náplasti a priložte najprv bočnou stranou na chodidlo. 6. Následne prilepte celú časť náplasti na chodidlo. Náplasť môžete priložiť na ktorúkoľvek časť chodidla (podľa reflexných bodov - viď príbalový leták) dokonca aj na inú časť tela.
Návod7Návod8
7. Teraz opakujte to isté s druhou náplasťou.8. Na nohu je vhodné natiahnuť ponožku, ktorá chráni DetoxiPan pred otrhnutím.
Návod8bNávod9
9. Teraz pokojne môžete isť spať. Po 6 - 8 hodinách spánku zistíte, že už dávno ste tak dobre nespali ako teraz.
10. Ráno jemne odstráňte použité náplasti tak, aby ste sa zbytočne nedotýkali použitej časti - táto časť môže obsahovať toxíny, vylúčené z vášho organizmu.
Návod10Návod10b
11. Následne si umyte chodidlá vlažnou vodou a zahoďte použité náplasti. Nikdy nepoužívajte opätovne použitý DETOXIPAN.

Upozornenie:

DetoxiPan nie je liek, zdravotnícka pomôcka a nenahrádza použitie predpísaných liekov!

spať 

dalej

Novinky

Patentovaný Kenrico Sporopollenin

15.05.2017
Spoločnosť Kenrico dosiahla významný úspech v oblasti výroby SPOROPOLLENINU a jeho aplikácií v detoxikačných náplastiach DetoxiPan SUPREME GOLD TRMX3 alebo taktiež v pleťovej vode Arigato
viac

DetoxiPan SILVER AG a BLUE FX - nová nádej pre alergikov

05.02.2015
Japonský vedec, Dr Kimishige Ishizaka, ako prvý v roku 1966 objavil existenciu IgE - Imunoglobulín. V roku 2000 získal cenu Japonska a Gairdnerovej Nadácia International Award a za svoju prácu
viac

DetoxiPan Blue a Infračervené žiarenie.

05.02.2015
Ako v skutočnosti infračervené žiarenie funguje?V poslednej dobe sa často stretávame so správami, ktoré nás informujú o toxických zubných pastách, nebezpečných toxických hračkách, to
viac

DetoxiPan GOLD TRMX - Recenzia produktu

07.04.2014
Keď som čítala, že výskumníci Kenrico Corporation vykonávajú EEG merania pri testovaní DetoxiPan GOLD TRMX (obsahuje Turmalín) so zameraním na mozgové vlnenie ALFA bola som ohromená. U Al
viac