Články a publikácie

DetoxiPan SILVER AG a BLUE FX - nová nádej pre alergikov

Používajte DetoxiPan SilverAg a Blue FX v boji proti alergiám. Prečo? Práve imunitný systém, ktorý nás má chrániť nám spôsobuje také nepríjemnosti v podobe rôznych alergií? Pravidelne mnohí z nás v určité ročné obdobie
GMP

Používajte DetoxiPan SilverAg a Blue FX v boji proti alergiám.

alebo následkom zmeny prostredia mávajú výtok z nosa, začervenanie očí, bolesti hrdla a astmatické záchvaty, suchú pokožku, vyrážky prípadné iné nepríjemné prejavy.


Podľa výskumu, vinník, ktorý spôsobuje väčšinu týchto problémov je IgE (imunoglobulín E.) Je to protilátka, ktorá nás má chrániť.


Len veľmi malé množstvo IgE, je potrebné v normálnom ľudskom tele. Príliš veľa IgE v našom systéme je zodpovedné za väčšinu alergických reakcií.

Japonský vedec, Dr Kimishige Ishizaka, ako prvý v roku 1966 objavil existenciu IgE. V roku 2000 získal cenu Japonska a Gairdnerovej Nadácia International Award a za svoju prácu v imunológií bol zvolený čestným členom v americkej Národnej akadémie vied.
Pôvodne bolo zistené, že IgE nás má chrániť pred parazitmi, roztočmi, kliešťami a pod. Keď je človek uhryznutý kliešťom, jeho telo uvoľňuje IgE protilátky, ktorých úlohou je zabiť kliešťa. Vedci zistili, že kľúčom k prevencii alergie je znížiť množstvo IgE v tele na pôvodnú hodnotu pred uštipnutím. Najefektívnejší spôsob, ako to dosiahnuť je, minimalizovať riziko uštipnutie parazitmi vo veľmi ranom veku. Každé takéto uštipnutie zvyšuje množstvo IgE v detskom organizme následné sa dospievaním stabilizuje a dosiahne nejakú úroveň, ktorá ale priamo súvisí s množstvom LgE, ktoré bolo vyprodukované v detskom veku.
DetoxiPan Blue FX obsahuje trojnásobne destilovaný drevný a bambusový ocot najvyššej kvality. Tieto octy dokážu neutralizovať bodnutie hmyzom, infikovaných rán a infekcií. Po mnoho rokov boli dokonca surové octy (nie destilované), používané v ekologickom poľnohospodárstve ako ochrana proti hmyzu. Ak sa počas raného veku pravidelne užíva DetoxiPan Blue FX je možné znížiť riziko uštipnutia na minimum a v prípade uštipnutia, zabrániť silnej reakcii, čím nedochádza k nadbytočnej produkcii IgE, ktoré má za následok iné alergie. Imunita

DetoxiPan Silver Ag obsahuje najvyšší stupeň kvality huby Agaricus Blazei Murrill (Hime-matsutake) - ABM. ABM je široko používaný v Japonsku a je známy ako prostriedok na boj proti alergiám. Keď sa DetoxiPan Silver Ag používa u detí zvyšuje sa hodnota imunoglobínu G - IgG, ktorý nás chráni pred mikrobiálnymi hrozbami.

Výskum vykonaný na univerzite v Berlíne, ukazuje, že IgE a IgG existujú nepomerne, Čo znamená, že ak sa v ľudskom tele zvýši hodnota IgG tak množstvo IgE sa zníži. To znamená, že pre odstránenie alergie by sme mali nájsť spôsob ako dosiahnuť zvýšenie IgG. Pravidelným užívaním DetoxiPan Blue FX a Silver AG dokážete svoj imunitný systém chrániť a v prípade jeho narušenia dokážete eliminovať stav a zvýšiť podiel IgG.


 < spať obsah ďalší >

Novinky

DetoxiPan GOLD TRMX - Recenzia produktu

15.01.2019
Keď som čítala, že výskumníci Kenrico Corporation vykonávajú EEG merania pri testovaní DetoxiPan GOLD TRMX (obsahuje Turmalín) so zameraním na mozgové vlnenie ALFA bola som ohromená. U Al
viac

Patentovaný Kenrico Sporopollenin

15.01.2019
Spoločnosť Kenrico dosiahla významný úspech v oblasti výroby SPOROPOLLENINU a jeho aplikácií v detoxikačných náplastiach DetoxiPan SUPREME GOLD TRMX3 alebo taktiež v pleťovej vode Arigato
viac