Otázky a odpovede

Otázky a odpovede

1

Čo je Detoxi-vankúšik (DetoxiPan) a prečo práve DetoxiPan?

2

Ako vlastne pôsobi DetoxiPan ?

3

Aké sú vedľajšie účinky DetoxiPanu ?

4

Ktorý druh DetoxiPan je najuniverzálnejší ?

5

Ako nás ovplyvňujú toxické látky v našom organizme ?

6

Aké veľké balenie DetoxiPanu si mám zakúpiť ?

7

Čo znamená infračervené emisie a záporné ióny?

8

Ako dlho mám mať DetoxiPan nalepený na tele ?

9

Aké sú prvé príznaky detoxikácie ?

10

Môžem používať DetoxiPan v kombinácií s liekmi na predpis?

11

Boli zaznamenané nejaké alergické reakcie pri použití DetoxiPanu ?

12

Môžu používať DetoxiPan aj deti?

13

Je bezpečné používať DetoxiPan počas tehotenstva?

14

Môžem používať jeden druh DetoxiPan na jednu nohu a iný druh na druhú?

15

Je DetoxiPan bezpečný alebo má vedľajšie účinky?

16

Je bezpečné používať DetoxiPan počas kojenia?

 17

 Pravda o dlhovekosti

  1. Čo je DetoxiPan-vankúšik (DetoxiPan) a prečo práve DetoxiPan?

bambusDetoxiPan (Natural Toxin-Adsorbing Pads ) je originálny japonský spôsob detoxikácie organizmu pomocou náplastí, ktoré sa počas spánku umiestnia na chodidlá. Obsahuje čisto prírodné látky bez vedľajších účinkov. Okamžitý účinok. Testované a certifikované!

  • • DetoxiPan od spoločnosti Kenrico je jediný produkt tohto druhu, ktorý má dokazateľnú účinnosť, ktorá bola preverená testovaním nezávislými laboratóriami
  • • fi. Kenrico sa venuje výrobe viac ako 22 rokov, viete si ju násť na www.kenrico.com a vlastní niekoľko patentov
  • • DetoxiPan je vyrobený v Japonsku a je zložený výhradne z testovaných prírodných komponentov
  • • DetoxiPan od fi Kenrico má pôvod, dokázanú účinnosť a históriu na rozdiel od iných produktov prezentovaných ako detoxikačné náplasti, pri ktorých zľoženie a skutočného výrobcu nedokážete overiť  

2. Ako vlastne pôsobia DetoxiPan ?

Aby sme porozumeli spôsobu pôsobenia DetoxiPan musíme poznať aj určité zákonitosti v našom tele. Tradičná orientálna medicína už stáročia pracuje so 

Detoxipad pred a posystémom meridiánov, teda kanálov schopných spájať jednotlivé časti tela, jednotlivé orgány. To sa neraz využíva ako v akupresúre, tak i v akupunktúre ale aj moxibúcii. Je dokázané, že dlaň a aj chodidlo majú vysokú koncentráciu reflexných bodov a je teda prirodzené, ak sa práve cez tieto body pôsobí na organizmus. Spojená akcia účinkov drevných octov, infračerveného pôsobenia, záporných iónov (aniónov) spôsobuje narušenie atómov vody v organizme a tým sa spúšťa čistiaci mechanizmus. Odpad a iné toxické látky sú potom unášané lymfatickými tekutinami a následne sa vylučujú.

DetoxiPan pred a po 8 hodinách

3. Aké sú vedľajšie účinky DetoxiPanu ?

Po dlhoročných výskumoch je dnes už zrejmé, že DetoxiPan nemá žiadne vedľajšie účinky a môžete ich úplne spokojne kombinovať i s užívaním svojich bežných liekov.

4. Ktorý druh DetoxiPan je najuniverzálnejší ?

Za najuniverzálnejšie detoxikačné náplasti sú považované DetoxiPan BLUE, nasleduje GOLD a GREEN KX.

5. Ako nás ovplyvňujú toxické látky v našom organizme ?

Nahromadenie toxických látok neraz vyústi do zdravotných komplikácií, ktoré sa prejavujú slabosťou, bolesťami, znížením odolnosti imunitného systému a v konečnom dôsledku i priamym onemocnením. Krvný obeh sa spomaľuje, človek sa cíti slabý, malátny, večne unavený.

Ako dokázal dlhoročný výskum odborníkov, práve pravidelným odbúravaním týchto toxických látok sa dopracujeme rýchlo, bezbolestne k lepšiemu stavu nášho organizmu.

6. Aké veľké balenie DetoxiPan si mám zakúpiť ?

Pri prvom použití sa odporúča zakúpiť balenie 30 ks, ktoré vám vydrží na 2-týždňovú kúru. Optimálne je začať detoxikáciu použitím jednej náplasti na každé chodidlo po dobu minimálne 2 týždňov. Samozrejme všetko závisí od toho, ako hlboko chcete detoxikovať váš organizmus. Dobrým ukazovateľom bude pre vás iste farba DetoxiPanu po použití. Zafarbenie detoxikačných náplastí je jasným signálom, že detoxikácia prebehla. Už pri použití 5 dňovej kúry človek pociťuje zjavnú úľavu. Pravidelné detoxikovanie minimálne 5 dní v mesiaci bude vášmu organizmu prinášať úľavu a vy sa budete cítiť veľmi dobre. Pri akútnych problémoch, bolestiach alebo otravách, je možné používať DetoxiPan aj dlhodobo, prípadne 2 náplasti na každé chodidlo.

7. Čo sú infračervené emisie a záporné ióny?

Infračervené emisie sú bezpečne vyžarovaná energia z Detoxipanu. Ako ďaleko infračervená energia prenikne pocítite už po prvom - druhom dni používania, tkanivo sa prehreje a zväčší sa prietok krvi v postihnutej oblasti, podporí sa liečenie a regenerácia buniek. To tiež podporí odbúranie vody, ktorá je extrahovaná z tela.

Odborne vyložené mínusové iony sú atómy so zvláštnym elektrónom navyše. Záporné iony sa vytvárajú aj prirodzenou cestou a ich veľké množstvo sa nachádza v blízkosti vodopádov a dažďových lesov. Detoxipan je schopný vytvoriť takéto mínusové iony a tým zefektívniť proces čistenia organizmu. Z minulosti a taktiež z mnohých vedeckých štúdií je známe, že tieto iony posobia antibaktriálne ako antibiotikum usmrcujú baktérie a plesne, brzdia rast pôvodcov chorôb a taktiež pôsobia antidepresívne. 

8. Ako dlho mám mať DetoxiPan nalepený na tele ?

Ideálna doba aplikácie je od 4 do 9 hodín najlepšie počas spánku a na chodidlách.

DetoxiPan je možné aplikovať aj na iné časti tela a aj počas dňa.

Kde všade

Iné príklady použitia

9. Aké sú prvé príznaky detoxikácie?

Medzi prvé príznaky detoxikácie, v prípade aplikácie na chodidlá patria: zlepšený spánok, ľahšie nohy, znížená únava. Tieto príznaky sa zvyknú prejaviť cca po 2 dňoch užívania. Pri užívaní je vhodné zvýšiť príjem tekutín a to hlavne vody. Odporúča sa hneď ráno vypiť minimálne 3 dcl vody.   

 

10. Môžem používať DetoxiPan v kombinácií s liekmi na predpis ?

DetoxiPan môžete používať aj v prípade, že užívate lieky na predpis.

11. Boli zaznamenané nejaké alergické reakcie pri použití DetoxiPanu ?

Niektoré druhy DetoxiPanu, ktoré obsahujú chitosan nie sú vhodné pre ľudí veľmi citlivých na mäkkýše (alergia na plody mora). I keď chitosan je veľmi užitočný pri detoxikácií odporúčame pre túto skupinu použiť iný druh DetoxiPanu.

12. Môžu používať DetoxiPan aj deti ?

Odporúčame používať deťom od 2 rokov.

13. Je bezpečné používať DetoxiPan počas tehotenstva ?

Neodporúčame používať počas tehotenstva.

14. Môžem používať jeden druh DetoxiPan na jednu nohu a iný druh na druhú?

Áno je to tak možné používať. V prípade ak kombinujete jednotlivé druhy, tak je ťažšie identifikovať, ktorý druh DetoxiPan Vám zaberá najlepšie. Kombinovať jednotlivé druhy je ideálne v prípade, ak už poznáte ich účinok z predchádzajúceho použitia.

15. Je DetoxiPan bezpečný alebo má vedľajšie účinky?

DetoxiPan je absolútne bezpečný, veľmi efektívny a bez akýchkoľvek vedľajších účinkov.

16. Je bezpečné používať DetoxiPan počas kojenia?

Je to absolútne bezpečné.

17. Pravda o dlhovekosti

Do celej Európy sú z Číny dovážané zázračné prípravky alternatívnej medicíny, mnohé z nich sú účinné, ale ďaleko viac je falzifikátov a lacných neúčinných napodobenín, podporených silnými argumentmi. Aj na Slovensku sú predávané podobné produkty ako DetoxiPan pôvodom z Číny od výrobcov, ktorých ani nenájdete na internete alebo, ktorých predajca ani neuvádza . Často krát je pri nich používaný argument "tradičnej čínskej medicíny o dlhovekosti". Bohužiaľ tento argument nie je vôbec pravdivý a obyvatelia Číny vôbec nedosahujú nadpriemerný vek - práve naopak. Alternatívna medicína v Číne oproti Japonsku nie je podporovaná a jediné čo je dôležité je predaj a zisk. Buďte opatrný pri kúpe produktov alternatívnej medicíny z Číny a zaujímajte sa o výrobcu a jeho kvalitu. 

 

spať 

dalej

Novinky

DetoxiPan GOLD TRMX - Recenzia produktu

15.01.2019
Keď som čítala, že výskumníci Kenrico Corporation vykonávajú EEG merania pri testovaní DetoxiPan GOLD TRMX (obsahuje Turmalín) so zameraním na mozgové vlnenie ALFA bola som ohromená. U Al
viac

Patentovaný Kenrico Sporopollenin

15.01.2019
Spoločnosť Kenrico dosiahla významný úspech v oblasti výroby SPOROPOLLENINU a jeho aplikácií v detoxikačných náplastiach DetoxiPan SUPREME GOLD TRMX3 alebo taktiež v pleťovej vode Arigato
viac