Zloženie

Kenrico - detoxikačné náplasti sú nepretržite od roku 1990 najpredávanejším produktom v Japonsku. Naše náplasti sú 100% vyrábané v Japonsku z tých najkvalitnejších prírodných ingrediencií.

Dub Ubame z Kyushu Island, JapanDrevný ocot

zdroj - Dub Ubame (Quercus Phillyraeoides)
Drevené kúsky sa vkladajú do pece a sú ohrievané na 250 °C. Z dymu sa následne kondenzáciou vyrába vzácny drevný ocot. Následne vyrobený ocot prechádza minimálne 5 - násobnou filtráciou až kým nedosiahne maximálnu čistotu zloženia. Ďalšou fázou je jeho uskladnenie na dobu minimálne 6 mesiacov, kedy ocot prechádza dozrievaním. Časť octu prechádza opätovnou filtráciou a je používaná už ako konečný produkt a ďalšia časť sa opätovne zohrieva a vysušuje v špeciálnych zariadeniach, čím sa dosiahne extrakt veľmi vysokej kvality a stupňa čistoty, ktorý sa používa v našich náplastiach. Kvalitný Drevný ocot je známy svojím zázračným účinkom na zlepšenie krvného obehu, čím dochádza napríklad aj k zlepšeniu videnia, odstraňuje sa dvojité videnie, utlmujú sa bolesti hlavy, vytráca sa únava a vyčerpanosť, zlepšujú sa hodnoty krvného tlaku, ustupujú reumatické bolesti, ale má to aj zázračný vplyv na iné ochorenia.

Dub Ubame z Kyushu Island, Japan
BAMBUS

Bambusový ocot

zdroj - Pseudosasa Japonica Kúsky bambusu sa vkladajú do pece a sú ohrievané na 250 °C. Z dymu sa následne kondenzáciou vyrába vzácny bambusový ocot. Ďalší pracovný postup je totožný s výrobou drevného octu. Kvalitný bambusový ocot má podobné zázračné schopnosti ako drevný ocot len s dvakrát vyšším efektom. Samozrejme aj cena je približne dvojnásobná.

Pseudosasa Japonica

cHITOSANbambus Shikoku Island, Japan

Chitosan

zdroj - ulita kraba
Chitosan je výsledok skúmania biomasy. Získava sa z ulity kraba a je pridávaný do detoxikačných náplastí. Vodárenské spoločnosti používajú chitosan už viac ako 30 rokov k zachytávaniu toxínov, ťažkých kovov, mastnoty a olejov. Je to druhá najpopulárnešia vláknina hneď po celulóze. Chitosan má taktiež veľmi významné využitie v medicíne a to hlavne pre jeho neskutočnú schopnosť liečiť rany a rôzne kožné poranenia ako sú popáleniny, preležaniny, kožné infekcie, omrzliny a rôzne kožné zápaly. Štúdia taktiež potvrdili, že chitosan má schopnosť viazať tuky. Výsledky jednoznačne preukázali spojitosť so znížením LDL, zlým cholestrolom o 6% a zvýšenie hodnôt dobrého HDL cholesterolu o 10%. Taktiež sa zaznamenal aj značný vplyv na zníženie nadváhy.

 

Výber z ulít najvyššej kvality kraba Shimizu z Shizuoka v Japonsku

Dokudami

zdroj - Houttuynia cordataDokudami

Originálna japonská rastlinka, vyskytujúca sa aj na Jáve a v Nepále vo výškach nad 1800 m nad morom. Dukudami obsahuje veľké množstvo rôznych druhov flavonoidov (antioxidantov), flavonoid glycosides (afzerin, quercitrin, isoquercitrin) a pyridine alkaloids. Houttuynnia Cordata je používaný od staroveku a vie si poradiť so širokou paletou chorôb; nie nadarmo sa zvykne aj označovať ako "kráľ ľudovej medicíny." Je zvlášť účinný proti baktériám, neodolá mu ani staphylococcus. Dokudami tiež pomáha posilniť cievy a celkovo krvný obeh.

Dokudami listy z Kanaya, Shizuoka

List Loquat

zdroj - Loquat leaf (Eriobotrya Japonica alebo mišpula japonská)
Rastlina, ktorej listy boli dlhé stáročia súčasťou LoquatBudhistickej medicíny. Je to najrozšírenejšia liečivá rastlina v Indii, kde pre svoje zázračné vlastnosti dostala pomenovanie - Kráľ liečivých bylín. Listy Loquat obsahujú kyselinu jablčnú, vinnú, tanád, karotén a vitamíny A, B, C. Listy a jadro obsahujú taktiež amygdalin, okrem iného známy aj ako vitamín B17 alebo laetrile, ktorý je označovaný ako protinádorový prípravok. Listy tejto zázračnej rastlinky majú antitusikačné expektoračné a antiemetické vlastnosti.

Eriobotrya Japonica Mišpula Japonská - farma v Hamamatsu, Shizuoka

Vitamín C Orange

zdroj - pomaranče
Už dlho je známe, že ľudské telo nedokáže samo produkovať ascorbic acid - vitamín C, ktorý je veľmi potrebný pre zdravý život a preto musíme pravidelne dopĺňať túto dôležitú látku najlepšie z prírodných zdrojov.

Čerstvé pomaranče a grapefruity z farmy v Mikkabi, Shizuoka

KukuricaPrírodná vláknina

zdroj - kukurica
Vláknina je používaná za účelom predĺženia účinnosti aplikovaných detoxikačných náplastí.

Prírodná vláknina z domácej kukurice

TurmalinTurmalín

zdroj: Turmalín -polodrahokam

Turmalín je veľmi populárny polodrahokam, v ktorom je obsiahnuté množstvo minerálov. Existuje v rôznych farebných odtieňoch a viacfarebné kamene sú neprekonateľné svojou nádherou. Turmalín má vzácne pyroelektrické a piezoelektrické vlastnosti. Slovo turmalín pochádza z Cejlónskeho slova Turamali. Turmalín produkuje silu, ktorá čistí a uvoľňuje energiu v našom nervovom systéme, ktorá sa následne prejavuje stabilizačným efektom. Turmalín je jediný známy minerál, ktorý dokáže produkovať infračervené žiarenie a taktiež negatívne ionty súčasne. Viac tu odkaz na testy.

Tourmalín - z ostrova Hokkaido, Japonsko

ametistAmetyst

Zdroj: Amethyst
Ametyst je minerál známy psychickou silou. Pôsobí ukľudňujúco a relaxačne. Často je využívaný pri meditáciách a spirituálnej činnosti. Dodáva ľuďom sebadôveru, potláča strach atď. V dávnych časoch sa o Ametyste hovorilo ako o ochrane proti jedom. Ametyst má veľmi podobné vlastnosti na náš nervový systém ako Tourmalin. Produkuje negatívne ionty a hovorí sa o ňom ako o kameni, ktorý pomáha Zeolitzbavovať ľudí závislosti.


Ametist -z ostrova Hokkaido, Japonsko

Upravený Zeolit

Zdroj: Zeolit (patent 36508)
Upravený zeolit - ZEO bol vynájdený Dr. Satom z Kenrico LTD v 2005, ktorý dokázateľne preukázal schopnosť znižovať úroveň ťažkých kovov v ľudskom tele. Pri testovaní ZEO v laboratórnych podmienkach sa dokázalo, že dokáže efektívne spomaliť oxidáciu ľudských buniek a tým by mohol mať aj pozitívny vplyv na spomalenia starnutia, prípadne javov, ktoré starnutie sprevádzajú.


Zeolit - z ostrova Hokkaido, Japonskohlina

Infuzoriová hlina - Diatomaceous Earth

zdroj: Diatomaceous Earth
Infuzoriová hlina má veľmi silné, prírodné absorpčné schopnosti. Dokáže absorbovať viac ako 100% vlastnej hmotnosti a stále má vlastnosti suchej látky. Americké centrum - the U.S. Center for Disease Control najnovšie odporúča túto látku pri likvidácií toxických tekutých látok.

Infuzoriová hlina - z ostrova Okinawa, Japonsko

AgaricusAgaricus

Zdroj: Agaricus mushroom (Hime Matsutake) Agaricus Blazei Murrill (Hime-matsutake) je to novoobjavený druh huby, ktorý púta pozornosť vedcov na celom svete. Po mnohých rokoch a neúspešných pokusoch sa v laboratórnych podmienkach prvýkrát podarilo hubu dopestovať Dr. Inosuke Iwaide v Iwaide Fungology inštitúte. Huba bola predstavená prof. Hitoshi Itom, Keishiro Shimurom a Sensuke Naruse na 39 Generálnom stretnutí Cancer Academy v roku 1980. Táto huba je známa hlavne antirakovinovým efektom, ale súčasne má taktiež silné anti-diabetické a antialergické účinky.

Agaricus - z horskej farmy pri rieke Oigawa v Shizuoka, Japonsko

Grapefruit

zdroj: výťažok z Grapefruitu Grapefruit obsahuje pectin, čistú vlákninu. Pôsobením tejto látky sa znižuje prísun karbohydrátov do krvi a tým dochádza k poklesu vylučovania inzulínu. Grapefruit a taktiež ostatné citrusové ovocie má pozitívny efekt pri ochrane proti rakovine. GrapeJaponské štúdie dokázali, že výťažok z grapefruitu zastavil rast tumoru po jeho aplikácii pod kožu laboratórnym myšiam. Výskum taktiež dokázal, že grapefruit je zázračný anti-mutagén, ktorý dokáže v určitých prípadoch zabrániť zásobovaniu rakovinových buniek a tým obmedzí ich rast. Použitie grapefruitu v detoxikačných náplastiach je aj z dôvodu jeho príjemnej vône, ktorá je súčasťou Aromaterapie, ktorá prináša užívateľovi harmóniu, dobrý telesný a duševný pocit. Vôňa grapefruitu je príznačná vlastnosťami, ktoré majú veľmi pozitívny vplyv na náš nervový systém a to tak, že nám zlepšujú náladu a zvyšujú seba dôveru.
Malina

Čerstvý grapefruit z farmy v Mikkabi, Shizuoka

Maliny

Zdroj: výťažok z malín Výťažok z malín na pozitívny až občerstvujúci účinok na unavené chodidlá, ale aj pri celkovej únave tela.

levanderLevanduľa

Zdroj: výťažok z levandule Výťažok z levandule pôsobí podobne relaxačne ako malinový s tým, že vplýva aj na unavené svalstvo a nervový systém a je veľmi užitočný v období chrípok.

Levanduľa

Cayenne - Čili paprička

Zdroj: výťažok z čili papričiek Čili taktiež nazývaný Capsicum frutescens je stimulačná bylina vyrábaná zo sušených semienok čili papričiek a je známa svojou typickou chuťou a vôňou. Okrem varenia, kde sa používa, ja Ciliznáma aj svojimi medicínskymi schopnosťami už tisícky rokov hlavne v aztéckej civilizácii. Hlavné medicínske vlastnosti pochádzajú z látky Kapsaicin - látka, ktorá dáva tejto byline známe „teplo". Ďalšie látky obsiahnuté v tejto byline sú vitamín E, C a Karotenoidy. V dnešnej dobe sa na celom svete Čili využíva pri liečení zlého krvného obehu, chorôb srdca, chronických bolestí, bolesti hrdla, hlavy, zubov, migréne a atď.


Prírodý Cayenne z Shizuoka, Japonsko

Pestrec Mariánsky

Zdroj: (Silybum Marianum) Pestrec mariánsky (Silybum Marianum) sa už viac ako 2000 rokov používa pri príznakoch súvisiacich s ochorením pečene. Bylina sa vyskytuje v severnom Japonsku, Európe a severnej Afrike. Pestrec je známa ako producent látky ochraňujúcu pečeň - silymarin a dalšie jeho zložky ( silybin, silychristin, silydian a isosilybinin).
Silymarin dokáže preventívne ochraňovať pečeň od infekcií a pomáha chrániť pečeň pri nadmernom užívaní alkoholu a množstve liekov, DetoxiPan a Pestrecktoré majú negatívny účinok na funkciu pečene. Súčasne sa táto látka ako podporná zložka odporúča pri liečbe poškodenia pečene, ochoreniach a infekciách pečene a cirhóze pečene. Silybin - zložka silymarinu má spojitTEAosť s efektom zníženia cholesterolu. Sylimarin sa taktiež spája ako podporná látka pri liečbe psoriázy.

Pestrec z Yaizu, v provincii Shizuoka

Japonský zelený čaj

Zdroj: Japonský zelený čaj (Gyokuro) Gyokuro patrí do skupiny čajov najvyššej kvality a tým aj vysokej ceny. Je vyrábaný z mladých výhonkov. Čaj bol prvýkrát objavený Yamamoom Kahei v roku 1835 v Japonsku. Antioxidant, ktorý čaj obsahuje Epigallocatechin (EGCG) je 100 krát efektívnejšia látka ako vitamín C a 25 krát ako vitamín E pri ochrane buniek a DNA pred poškodením súvisiacim s rakovinou, ochoreniami srdca a inými závažnými ochoreniami.
Najnovšie štúdie taktiež dokázali jeho priamy vplyv pri znižovaní telesného tuku a taktiež jeho preventívne účinky pri obezite.


Japonský zelený čaj z biofarmy v Shizuoka

Škorica

DetoxiPan a ŠkoricaZdroj: škorica Táto látka má priamy vplyv na úroveň glukózy a zlého cholesterolu v krvi. Tento efekt sa využíva hlavne pri liečbe diabetikov. Klinická štúdia na 60 ľuďoch preukázala, že všetci pacienti dosiahli lepšie hodnoty triglyceridu po 40 dennom teste - hodnoty boli znížené o 23% až 30%. Cholesterol bol taktiež znížený o 13% - 26%. Bez rozdielu toho či je niekto diabetik alebo nie mal by pravidelne ju pravidelne užívať. Ďalšie štúdie potvrdzujúce pozitívny efekt škorice na ľudské zdravie: tu.

Škorica najvyššej kvality z Panax a DetoxiPanbiofarmy v Shizuoka, Japansko.

Japonský Ženšen

Zdroj: japonský ženšen (Panax Japonicum)
Panax japonicus je používaný v Japonsku ako tradičná národná medicína v spojitostí s chorobami životného štýlu ako sú ateroskleróza, hyperlipidémia, hypertenzia. Taktiež je používaný diabetikmi nie závislými od inzulínu. Súčasné štúdie naznačili, že látky obsiahnuté v tejto rastline majú anti-obezitný efekt.

Japonský ženšen z biofarmy v Yaizu, Japonsko

Japonské riasy

Zdroj:(Laminaria digitata and Undaria pinnatifida)
Skupina vedcov na Saga univerzite v Japonsku zistila, že látky DetoxiPan a riasyobsiahnuté v tejto rastline boli tri krát účinnejšie ako konvenčné lieky pri prechladnutí. Táto rastlina dokáže upravovať hladinu cholesterolu, zlepšiť krvný obeh a ukazuje ďalšie veľmi sľubné výsledky v modernej medicíne. Ľudia z oblasti Okinawa, kde sa táto rastlina nachádza a konzumuje sa pravidelne dožívajú 100 rokov a nemajú choroby srdca a hladina cholesterolu je u nich výnimočne nízka aj v pokročilom veku. Všetky známe kúpele v Japonsku stovky rokov využívali tieto rastliny pri svojej terapii.

Riasy z oblasti OkinawaDetoxiPan a Konjac

Japonský Konjac

Zdroj: (Konjac-Mannan, Glucomannan)
Glucomannan ponúka všetkým, ktorí chcú znížiť svoju telesnú hmotnosť možnosť to dokázať bez prísnej diéty. Súčasne táto rastlina znižuje obsah tuku v krvi, zabraňuje priberaniu a udržuje úroveň cukru v krvi v normále.
Klinické štúdie preukázali, že glucomannan pozitívne upravuje hladinu obidvoch cholesterolov (aj LDT) a to bez vplyvu na diastolický krvný tlak. Ďalšia klinická štúdia dokázala, že pri 10 dennom liečení touto látkou sa u pacientov s chronickou zápchou stav upravil do normálu. Iná štúdia ukázala, že pri aplikácií 3 alebo 4 gramov denne pri pacientoch trpiacich zápchou, bola stolica upravená na 3 až 6krát za týždeň, bez bočného efektu ako je plynatosť a hnačka.Japonský konjac z biofarmy v Kanaya, Shizuoka

DetoxiPan a MätaMäta pieporná

Zdroj: Mäta pieporná (Mentha Piperita)
Méta pieporná je často-krát označovaná ako najstaršia medicína sveta. Archeologické nálezy preukázali, že sa používala už pred viac ako tisíc rokmi.
V medicíne má veľmi široké využitie a používa sa takmer na celom svete.

Detoxipan a púpavaMäta pieporná z biofarmy v Kanaya, Shizuoka

Púpava lekárska

Zdroj: Púpava lekárska (Taraxacum officinalis)
Medicínske a nutričné využitie tejto rastliny je hlavný dôvod prečo sa pestovanie tejto rastliny tak rýchlo v minulosti rozšírilo po celom svete. Kelti túto rastlinu predstavili rímskym légiám, keď Cézar dobil sever. Anglosasi a Normanďania ju používali ako prevenciu proti telesnej deformácií (zapríčinená nedostatkom vitamínu C) a v stredoveku sa často využívala ako potrava aj ako liečivo.
Účinky púpavy boli zaznamenané aj pri liečení herpesu, bradavíc a dokonca obezite. Štúdie na potkanoch, ale aj priamo na ľuďoch preukázali pri injekčnej aplikácií výťažku z tejto rastliny stratu až 30% hmotnosti. Dnes sa výťažok z tejto byliny užíva aj pri mnohých iných ochoreniach.

Púpava lekárska z biofarmy v Kanaya, Shizuoka


DetoxiPan a KalinaKalina slivoňolistá

zdroj: (Viburnum prunifolium)
Táto rastlina sa využívala a aj využíva pri všetkých problémoch súvisiacich s menštruačným cyklom, meno-pauzou a DetoxiPan a Fenikeldokonca sa pomocou tejto rastliny vyvolával potrat. Taktiež má pozitívny vplyv na znižovanie tlaku, potláčanie bolesti, nervový systém, hypertenziu a ako aj astmu.

Organická Kalina slivoňolistá z ostrova Okinawa

Fenikel obyčajný

Zdroj: (Foeniculum vulgare) Použitie fenikla v medicíne je všeobecne známe. Používa sa hlavne pri poruchách trávenia, nadúvaní, zápche a pri rôznych žalúdočných problémoch.

Fenikel z biofarmy v Kanaya, Shizuoka


Detoxipan a sladké drievko

Sladovka hladkoplodá (sladké drievko)

Zdroj:(Glycyrrhiza glabra)
Sladké drievko je bylinka, ktorá sa už tisícročia používa. Koreň tejto rastliny sa používal v západnej aj východnej alternatívnej medicíne k liečbe množstva chorôb od chrípky až po ochorenie pečene. Táto rastlina bola dlho cenená hlavne pre jej účinné čistenie respiračného traktu. V súčasnosti sa taktiež používa aj pri alergiách, bronchitíde, chrípke, zápale hrdla, priedušiek, tuberkulóze, žalúdočných problémoch, kožných ochoreniach, strese a ochoreniach pečene.Detoxipan a Aloe

Sladké drievko z biofarmy v Kanaya, Shizuoka

Aloe Vera

Zdroj: Aloe Vera
Aloe Vera je často využívaná v alternatívnej medicíne a to hlavne pre jej efektívne schopnosti rýchlo liečiť rôzne poranenia hlavne svojim antibakteriálnym vlastnostiam.

Aloe vera z ostrova Okinawa

DetoxiPan a ďumbierĎumbier lekársky (zázvor)

Zdroj: Ďumbier lekársky (Zingiber officinale)
Moderná medicína v súčasnosti odporúča užívanie zázvoru ako prevenciu, ale aj liečbu pri žalúdočnej nevoľnosti a zvracaniu spojenom s pohybovými chorobami, ale aj v spojitosti s tehotenstvom a stavom po chemoterapii.DetoxiPan a Arnika

Čerstvo nasekaný zázvor z biofarmy v Kanaya.

Arnika horská

Zdroj: Arnika horská
Arnika sa v alternatívnej medicíne využíva storočia. Je používaná hlavne pre jej široký záber pri liečení a to napr. kŕčové žili, bolesti svalov, zlomeniny, odreniny, hojenie rán, reumatických bolestiach, zápaly po uštipnutí hmyzu, ekzémy a kožné choroby, pomliaždeniny a opuchy.

Arnika horská z biofarmy v Yaizu, provincia Shizuoka

Detoxipan a DextrínDextrin

Zdroj: kukurica
Dextrin je vláknina, bez ktorej by nefungovali detoxikačné náplasti. Táto zložka drží totiž všetky obsiahnuté ingrediencie pokope. V našich náplastiach je minimálne použitie dextrínu akurát toľko a sa dosiahol požadovaný maximálny efekt ostatných látok. Mnoho iných výrobcov nahrádza vyšším obsahom dextrínu práve účinné látky a to hlavne drahý drevný ocot a tým samozrejme dochádza aj k zníženiu účinnosti náplasti - prípadne k žiadnemu efektu.

Dextrín - Kukurica, pred spracovanín

 

 

spať 

dalej

 

Novinky

DetoxiPan GOLD TRMX - Recenzia produktu

15.01.2019
Keď som čítala, že výskumníci Kenrico Corporation vykonávajú EEG merania pri testovaní DetoxiPan GOLD TRMX (obsahuje Turmalín) so zameraním na mozgové vlnenie ALFA bola som ohromená. U Al
viac

Patentovaný Kenrico Sporopollenin

15.01.2019
Spoločnosť Kenrico dosiahla významný úspech v oblasti výroby SPOROPOLLENINU a jeho aplikácií v detoxikačných náplastiach DetoxiPan SUPREME GOLD TRMX3 alebo taktiež v pleťovej vode Arigato
viac