Články
Novinky e-mailom
Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

DetoxiPan GOLD TRMX - Recenzia produktu

Keď som čítala, že výskumníci Kenrico Corporation vykonávajú EEG merania pri testovaní DetoxiPan GOLD TRMX (obsahuje Turmalín) so zameraním na mozgové vlnenie ALFA bola som ohromená. U Alfa mozgových vĺn je známe, že majú priamy vplyv napr. na rýchlejšie riešenie logických problémov, zrýchľujú učenie, znižujú stres a zlepšujú náladu. 

Samozrejme ma to ohromilo a rozhodla som sa, že to musím skúsiť na vlastnom tele. Chcela som nosiť tieto náplasti aj počas dňa (keď pracujem), aby zistila, či sa zníži stres, ktorým trpím v práci, zlepší moja kreativita a zvýši môj výkon.

S veľkým očakávaním som si objednala balíček desiatich náplastí. Potom, po prečítaní o výskume, ktorý ukázal, ako náplasti pomohli autistickým deťom, objednala som si ďalší balíček pre môjho 11-ročného kamaráta Brada ( syn mojej priateľky - autista )


Brad je plne samostatný, ale s obmedzenou pracovnou pamäťou - iba 68% (podľa WISC-IV IQ test). Jeho rýchlosť uvažovania bola zaznamenaná iba pod úrovňou 7%. V poslednej dobe, mal Brad problémy aj v škole a nebol schopný sústrediť sa. Vykazoval vysokú mieru úzkosti a dlho premýšľal aj o úlohách, ktorých riešenie bolo na dosah ruky. 

Moja skúsenosť 
Ráno o 10:30 som si prilepila DetoxiPan GOLD s obsahom tourmalinu na obe chodidlá v spodnej časti, sadla k stolu k mojej práci a ponorila tvár do papierovania. 

Približne o 13:00, som urobila pravidelnú prestávku v práci. Tento čas využívam na pravidelnú meditáciu. Musím povedať, že som sa v tento deň počas meditácie cítila mimoriadne pokojná, vyrovnaná a veľmi rýchlo som dokázala nemyslieť na prácu a plne som sa ponorila do relaxovania. Pocit, ktorý som mala bol hlboko upokojujúci a povznášajúci. Inokedy meditujem alebo jednoducho mám prestávku približne 1-1½ hodiny no dnes som bola po 40 min. úplne zrelaxovaná, plná odhodlania a dokonca s pocitom intenzívneho zamerania pustiť sa do zoznamu úloh, ktorý som mala pripravený na dnešný a nasledujúci deň. 
Pracovala som nepretržite cca 3 hodiny a musím povedať, že som za tento čas stihla urobiť toľko čo inokedy za celý deň.

Okolo 18:30 som odstránila použité náplasti, umyla chodidlá vlažnou vodou, nasadila nové náplasti a vybrala na večeru so svojimi priateľmi.

Po večeri s priateľmi približne o 20:30, som bola opäť pri svojom počítači a pracovala do 23:30. Počas 3 dňovej aplikácie náplasti som stihla vykonať prácu, ktorá mi inokedy trvá celý týždeň. Tento zázračný produkt, vrelo odporúčam všetkým, ktorý pracujú pod vysokým stresom, nárazovo a sú tlačený termínom. 

Brad - skúsenosti
Brad používal náplasti 10dní každý druhý deň počas spánku. Jeho mama si všimla, že nasledujúci deň bol pokojnejší a dokázal sa sústrediť na plnenie úloh. Po tejto praktickej skúsenosti vybral Brad ešte jednu dávku 10 náplasti, ale teraz ich užíval, 5 po sebe idúcich nocí. Výsledok bol výborný. Brad pokojne spal, nebudil sa a výsledky v škole boli zjavne lepšie. Dokonca sa vydržal sústrediť na učenie o polovicu dlhšie ako predtým.


Pozoruhodné bolo aj to, že keď v škole, ktorú navštevoval prepukla črevná chrípka, Brad na rozdiel od ostatných detí mal iba mierne príznaky bez zažívacích problémov. Bradov osobný asistent a učiteľka matematiky dokonca potvrdili, že napriek tomu, že Brad mal ľahkú nevoľnosť nemalo to vplyv na plnenie jeho úloh. 

Záver
Ak sa ma pýtate, či odporúčam detoxikačné náplasti DetoxiPan GOLD. Tak odpoveď je : Absolútne ÁNO

Sú bezpečné?
Kenrico Corporation (výrobca) je známy pre svoju spoľahlivosť ako renomovaná japonská farmaceutická spoločnosti (SVP certifikácia a iné certifikáty) a je členom japonskej spoločnosti preventívnej a alternatívnej medicíny.

Novinky

DetoxiPan GOLD TRMX - Recenzia produktu

15.01.2019
Keď som čítala, že výskumníci Kenrico Corporation vykonávajú EEG merania pri testovaní DetoxiPan GOLD TRMX (obsahuje Turmalín) so zameraním na mozgové vlnenie ALFA bola som ohromená. U Al
viac

Patentovaný Kenrico Sporopollenin

15.01.2019
Spoločnosť Kenrico dosiahla významný úspech v oblasti výroby SPOROPOLLENINU a jeho aplikácií v detoxikačných náplastiach DetoxiPan SUPREME GOLD TRMX3 alebo taktiež v pleťovej vode Arigato
viac