Články
Novinky e-mailom
Dostávajte mailom najnovšie informácie o naších produktoch!

Ohlasy užívateľov

DetoxiPan ohlasykupiť
 
Žijem vo Švédsku a už tretí rok používam Detoxipan SILVER. Jar bez detoxikačnej kúry si neviem predstaviť. Som alergička a detoxipan mi veľmi pomáha prekonať toto obdobie.
Veronika, Söderfors, Švédsko 

 
Objednal som si Detoxipan, pretože od detsva mám alergiu, práve v tomto období. Neznesitelne sa cítim, som unavený a podobne. Použivale som Silver Ag a Blue FX a už po štyroch dňoch som sa cítil podstatne lepšie. Po 10 dňoch môj stav bol skoro ako normálny, kašel ustál aj dutiny a prestal som kýchať. Odporúčam.
Milan 25r. Šaľa. 

Ak ste onkologický pacient tak si určite prečítajte aj toto: Rakovina a liečba
Nezabúdajte, že aj s lekármi je to presne tak isto, ako s údržbármi, niektorí sú šikovní, ale niektorí sú lajdáci a fušeri. Je to Váš život, tak sa podľa toho zariaďte.

 

 
Najprv som si kúpil DetoxiPan Gold, lebo ma boleli nohy a zle som spal. Bral som ich 15dní a na tri mesiace som mal skutočne pokoj, nohy ma neboleli aj mi prestali tŕpnuť chodidlá. Dokonca som aj spal lepšie. Potom som si objednal nejaké činske alebo bohvie aké, lebo tam nebol uvedený ani výrobca ani krajina pôvodu. bral som celý december a nič. Teraz som sa opäť vrátil k overeným DetoxiPan Gold a už po 3 dňoch cítim účinok.
Ján 58r. Bratislava

 
Mala som zvysenu hladinu cukru, vysoky cholesterol a celkovo zlý kr.obraz a vysoký tlak(bolesti hlavy), čo som nikdy predtým nemala. Po dvoch mesiacoch su moje hodnoty podstatne lepšie. Hlavne ten cukor a Cholesterol a tlak isli dolu. Na prvykrát som vybrala 20ks Green TEA a  potom cca o mesiac 10ks RED a 10ks HOT. 
Jana 42r.Šamorín
Druh: RED EXA,GREEN TEA, HOT 

S tou alergiou to je pravda. Každú jar od apríla až po jún/jul som na práškoch. Červené oči, ktoré pália a svrbia a.... Tento rok mi takmer nič. Od jesene som bral každý mesiac Detoxipan Blue a Silver a asi to pomohlo. odporúčam

Radovan, 34r

V.Krtíš

Druh:Blue a Silver


Lekár mi odporučil Detoxipan, že vraj mi to na moje bolesti nôh a kŕče môže pomôcť. 
Najprv som však skúsim podobné lacné asi čínske naplasti, ale nepomohli a zbytočne som vyhodil peniaze ani vyrobca tam nebol uvedený. 
Napokom som investoval a použil Detoxipan GOLD TRMX3 a fakt to zabralo. Bolesti prestali a nohy mi odpuchli. Vybral som 30ks a o dva mesiace som to pre istotu zopakoval. Už som pol roky bez bolestí a odporúčam.
Ladislav, 61r. Vranov 

Zobral som 5 druhov a nič som necítil ako písali ostatní, iba som sa v noci hrozne potil. ale keď som išiel na testy pečene a cholesterolu tak som mal všetko v norme aj sám som sa divil. Na základe toho som to odporučil aj kamarátovi čo dostal v 50 rokoch alergiu a neviedia na čo. Vybral BLUE a SILVER 40ks a zjavne lepšie dýcha a oči mu nesĺzia.
44r. Tibor z Piešťan 


Skúsila som Blue FX, GOLD a RED, najviac mi vyhovuju red. Spím výborne a prestala ma bolieť ruka.
Božena 52r. Nitra 


Pravidelne užívam DetoxiPan Silver a Zeo cca 5dní za mesiac. Prestali ma svrbieť oči a bolesti hlavy čo som mala tak úplne prestali.
Teraza 39r. žiar nad Hronom 

Moc som tomu neveril, ale ozaj mi to pomohlo, hlavne ma prestali bolet nohy a prestalo mi hučať v hlave. Aj spim lepsie ako predtým. Najrv som skúsil Blue FX a na druhy krat tie nove GOLD .  
Heňo, 48r. 

Mám 170cm a 110kg. Skúsil som Grape TG a Green TEA dohromady 20dní. Je pravda, že som veľa neschudol možno tak 3kg, ale musím priznať, že som ich len lepil a žiadnu diétu som k tomu nebral. Ale chcem zdôrazniť, že počas a hlavne po aplikácií som zistil, že mám viac síl a lepšie sa mi pohybovalo, prestala ma bolieť hlava a hlavne som tak nezapáchať ako predtým. Určite si to zopakujem za 2mesiace.
Tibor 29r. Žilina  

Osobne používam DetoxiPan Silver Ag (hlavne preto, že beriam veľa liekov). Je to tak asi raz za 1-2 mesiace 5dní, cítim sa po ňom výborne. Môj otec skúsil najprv BLUE a následne asi o mesiac GOLD. Po použití GOLD bol oveľa vitálnejší, pohyblivejší a hlavne ho prestali bolieť nohy. Má 78 rokov mnoho zdravotných problémov.    
Zdena, 59r. Prešov.

Pravidelne už asi rok užívam Detoxipan KENRICO, pretože beriem veľa liekov a mám aj pohybové problémy. Naposledy som sa dala, ale zlákať na lacné čínske náplasti a už nikdy viac to neurobím. Boli v peknej krabičke aj s popisom, ale žiaden účinok akurát, že sa zafarbili. Brala som ich 14dní a stále nič. Pri Detoxipane mi bolesti prešli už po 3dňoch. Pátrala som aj po výrobcovi tých činskych, aby som zistila, čo som vlastne kúpila, ale žiadneho tákého som nenašla ani u predajcu na stránke nebol uvedený. 
Vlasta 44r. Trnava 

Kupila som si Detoxipan Blue najprv 10ks na odskúšanie a je pravda, že som spala podstatne lepšie. Nasledne som si kúpila ešte 20ks a som s týmto výrobkom veľmi spokojná. Cítim sa silnejšia a prestali ma bolieť kĺby.
Božena 68r., Bratislava

Konečne eshop, ktorý dodá tovar do 3dní, len škoda, že to je cez Slovensku poštu. Je tam stalé veľa ľudí a musím tam čakať. Mam dnu a Detoxipan kupujem už tretí rok asi tak 4x do roka. Veľmi mi pomáha a teší ma aj to, že mi objednaný tovar príde za 2-3dni.
Michal, Bratislava

Mám syna 28r. (autista), ktorý má obdobia, kedy je veľmi nervózny, nedokáže späť a veľmi ťažko komunikuje, vtedy používame Detoxipan Gold a musím povedať, že mu to pomáha. Spí oveľa lepšia a výkyvy jeho správania, nie sú také veľké.
Martina, Košice

Prvykrát som si kúpila DetoxiPan Blue na jar pred rokom a pol najprv 10ks a hňeď za tým 20ks - mala som alergiu hrazne ma bolela hlava. Alergia aj bolesti hlavy prestali - nevedela som, ale či to bolo od tých náplasti alebo to prešlo náhodou,ale od vtedy som alergiu a také intenzívne bolesti hlavy nemala. Teraz som to dostala znovu a tak som si ich kúpila opäť a musím potvrdiť, že bolesti hlavy prešli do 2 dní a alergia zmizla za týždeň.

Imra 71r. Bratislava
Kupila som si na skúšku 10ks Detoxipan BLUE a na tretí deň ma prestao bolieť koleno, ktorým som stale mala problém a taktiež dobré spim. Teraz pravidelne ich kupujem a s kolenom už nemám problém.
Soňa, Nitra

Pravidelne aj s manželkou užívame Detoxipan BLUE FX a HOT WRX. Ja mám problémy s chodením, bolievajú ma chodidlá, lýtka a pri zmene počasia aj kĺby. Manželka má cukrovku, problém s dýchaním a bolesti hlavy. Detoxipan uživame už druhý rok pravidelne, asi raz za dva mesiace 5-10dní alebo aj náhodne podľa potreby napr. len jednu noc alebo deň. Nám pomáhajú a po ich použití sa cítime podstatne lepšie. Rozhodol som sa napísať i keď to často nerobím, lebo kým som sa rozhodol ich prvýkrát kúpiť tak som o tom rozmýšľal aspoň 3 mesiace a to bola chyba. Keď mám boľavé a opuchuté nohy tak si ich vezmem a do rána bolesť aj opuch prejde. Niekedy keď je zlé počasie tak ich použijeme aj cez deň - hlavne manželka, keď má bolesti hlavy. Sme dôchodcovia tak už toľko nechodíme.
Ľudovít 72r., Púchov

Už 5 rok mám na jar osvedčenú diétu, vďaka ktorej zhodím 5-6kg, ktoré cez zimu naberiem. Aj tento rok som ju absolvovala, ale plus som si lepila 20dní Detoxipan GRAPE TG. Vyśledok bol fantastický niečo cez 8kg a plus som sa už po 5 dňoch citila fantasticky.
PS:... a nezabudnite piť dostatok vody!
Magda 52r. Považská Bystrica

Funguje to a som rada. Hrozne som sa potila, oblievala ma horúčava, bolela ma hlava. Dnes tieto problémy už nemám. Používala som ZEO 20dní.
Ivana K., Piešťany

Neveril som, že to pomôže, ale bol som prekvapený. Moja mamka má 81 rokov a má problémy s nohami. Ťažko chodí. Kúpil som jej 3 balenia Blue FX, RED EXA a Zeo. Dve vybrala za sebou a tretie o mesiac neskôr. Dnes opäť dokáže sama vstať zo stoličky.
Dušan Lučenec,

Tri roky mi pískalo v ušiach, niekde na internete niekto písal, že vraj DetoxiPan GOLD mu pomohol s hučaním. Skúsil som to aj ja po 10-15 dňoch pískanie skutočne zmizlo. Teraz to beriem preventívne raz za štvrťrok a s pískaním už nemám problem.
Anton, Poprad

DetoxiPan BLUE FX kupujem pravidelne svojej 75ročnej mamke už druhý rok, odkedy ho používa tak chodí oveľa lepšie a nepuchnú jej nohy.
Roman, Ružomberok

Ďakujem za doručenie zásielka prišla do Írska po 6 dňoch od zaplatenia.
Ian, Balla, Ireland

Detoxipan RED a Blue som si kúpila prvý krát v zime v roku 2009 a od vtedy som ho kúpila už asi 4 krát, použivam ho náhodne cca 3-5dní stále vtedy ak mám problémy s dýchaním a tlakom. Možem všetkých neveriacich uistiť , že mne pomáha a cítim sa po jeho použití vyborne.
Jarmila 52r. Trebišov

 
Už som skúsil viacero druhov náplasti, ale tieto sú prvé, po ktorých sa cítim aj podstatne lepšie. Dokonca moja chorá mama po ich užití, ráno chodila bez paličky.
Radovan 66r.
Pezinok

 
Tieto náplasti používam pravidelne asi tri rok. Začala som, keď som mala zlé pečeňové testy, kedy som si kúpila 30Ks GOLD. Po ich užtí spolu s diétou sa následne hodnoty pečeňových testov výrazne zlepšili. Po odskúšaní viacerých druhov som ostala pri pravidelnom užívaní BLUE a GOLD, po ktorých sa cítim najlepšie. Od kedy ich úživam tak sa ani tak nepotím a prestali ma svrbieť oči.  
Jarmila 55r.
Senec

 

Takmer 10 rokov svojho života som trpela praskaním kože na prstoch rúk. Do krvi popraskané ruky, na jednom prste až neuveriteľných 6-8 rán.  Ustavične som kupovala rôzne krémy, platila drahé vyšetrenia,  a nik ma týchto problémov nedokázal zbaviť.  Síce mi krémy pomohli, ale nezabránili ďalšiemu vznikaniu rán. Nemusím nikomu opisovať, ako som sa so slzami v očiach sprchovala,  pretože tie rany boli veľmi bolestivé. 

 


Úplne náhodou som sa dostala k tejto stránke  a po prečítaní som ani minútku nezaváhala a hneď som si objednala rovno 20 ks.  A môžem povedať, že som neverila. Moje ruky sú zahojené a zatiaľ mi nepraskajú, moje problémy zmizli. Neuveriteľné, ale je to tak.  Okrem toho som bola v poslednom čase dosť unavená, vyčerpaná a dokázala som prespať oveľa viac, ako som mohla.  Aj tieto problémy sa vytratili. Takže odporúčam všetkým, kto má zdravotné problémy.

Beáta, 43 rokov

Partizánske

Druh:Blue


Pred pol rokom som prestala fajčit a rozhodla som sa ze zmením uplne svoj život. Bol to môj možno 10pokus. Najviac som sa obávala, že rapídne priberiem aj tak som podľa mňa mala nejaké to kilo navyse. Kupila som tieto naplasti Grape 60ks k tomu Gold 30ks. Vysledok: nefačim 7 mesiac a navyse som schudla 4kg. Citim sa fantasticky. Píšem vám havne preto, aby som dodala energiu a chuť ostatným, ktorí doteraz nedokázali prestať fajčiť a 95% voľného času strávia pri kávičke s cigaretou.  

Adriana 39r

Bratislava

Druh: GOLD, GRAPE


Dobrý den, Detoxipan kupujem, pravidlne uz 2 rok doteraz to boli len BLUE, ktoré ma zbavuju bolesti noh, hlavne chodidiel, ktoré mi pravidelne opúchali. Robím na pumpe uz 10r. a som cely den na nohach a navyse stale dycham to svinstvo. Beriem ich prilezitostne len ked mi opuchnu nohy. Naposledy som svojej mamine kupila ZEO a musim povedat, že jej vitalita sa podstatne zlepsila, hlavne nie je taka nervozna a mnohe bolesti sa zmiernili.

Jana 51r, 

Malacky

Druh: BLUE, ZEO


Kúpila som si ich hlavne kvoli mojmu ramenu, ktoré ma pravidelne bolí hlavne ked je zmena počasia. Na rameno to nepomohlo, ale za tých 15dní čo som ich lepila som schudla 3 kg a z tváre mi zmizli všetky pupáky.

Martina 27 r.
Bratislava
Druh: BLUE


Užívam Detoxipan pravidelne už viac ako rok každý tretí mesiac. Mam viacero problémov problémy s obličkami, reume a migrénu. Po aplikácii týchto náplasti sa cítim lepšie fyzicky aj psychicky. Lepšie spávam, nohy mi nepuchnú a bolesti hlavy nie sú tak intenzívne.

Karol 61r.
Bratislava
Druh: GOLD, GREEN a BLUEChcela by som tento výrobok odporučiť všetkým ženám, ktoré sa dostali do menopauzy. Na odporúčanie kamarátky som si ho kúpila a ozaj mi pomáha. Bolesti hlavy prešli, lepšie spím a hlavne nie som tak nervózna.

Darina 56 r.
Trnava
Druh: BLUE, GOLD a GREEN


Mám vysoký tlak, ktorý mi pravidelne kolíše. Beriem aj veľa liekov. Skúsil som aj Detoxipan a môj tlak už tak nevyskakuje ako predtým. Prestali aj bolesti hlavy.

Ivan 52r.
Malacky
Druh: BLUE, GOLD a GREENPravdepodobne mám Dnu lebo ma pravidelne bolia palce na nohách a mám zapálené kĺby. Poradili mi tieto náplasti a fungujú.

Lacko 42r
Šamorín
Druh: Blue


Mal som problémy s nočným potením. Pravidelne som sa musel v noci prezliekať. Taktiež som mal aj nepokojné spanie. Vybral som 30ks a podstatne sa to zlepšilo. Dúfam že to vydrží.

Václav 39r.
Topolčany


Absolvovala som druhú chemoterapiu a okamžite po nej som vybrala 40ks týchto náplasti. Neviem či to bolo tými náplasťami alebo si už pomaly moje telo zvyká na to svinstvo, ale priebeh po bol oveľa oveľa miernejší ako po prvej. Skúšam všetko lebo veľmi chcem a držím palce aj ostatným.

Jarmila 47r.
SmoleniceS obavou som skúsila DetoxiPan asi pred pol rokom. Mala som totiž zle skúsenosti s podobnými náplasťami. Boli čínske a urobili sa mi po nich vyrážky na nohách a nič keď nepočítam, že boli po použití čierne. Tento Detoxipan stojí síce 3 krát viac, ale cítim sa lepšie. Migréna, ktorú som mala skoro každý týždeň tak sa vytratila a neviem čí to je týmto výrobkom ale krvne výsledky, ktore som 5 rok predtým stále mala zlé tak sa podstatne zlepšili. Odporúčam . Ja som ich užívala 30ks v kuse t.j. 15dni a o 2 mesiace tak isto.


Ilona , 52r
Dunajska Streda


Moj syn Lukas 10r. bol veľmi casto chorý, len minuly rok mal zapal dutin, zapal priedusiek, hnisavu anginu, a dva krat chrípku. Bola to tragedia. Uziva vas produkt 6ty mesiac kazdy mesiac 5 dni a jeho stav sa zlepsil neuveritelne len jedna nádcha. Super

Juliana 38r
Nitra


Kúpila som balenie 30 kusov svojej 82r. mame, ktorá ma problém s pamäťou, bolia ju kĺby a má problém aj s motorikou a hybnosťou. Mám pocit, že sa jej stav vďaka užívaniu náplasti podstatne zlepšil. Skúsila som to použiť aj ja na svoje opuchnuté nohy a ráno to bolo neuveriteľné mala som ich snáď o 5kg ľahšie. Odporúčam každej poštárke.

Božena 55r.
Ružomberok


Presne 8 mesiacov som chodil na túto stránku. Mám silnú kožnú alergiu (nevedia presne načo vraj ak sa spotím alebo ak mám stres) a mám aj problém s tlakom - kolíše a stým aj súvisia bolesti hlavy. Stále keď som sa cítil blbo tak som surfoval po internete a išiel aj tu aby som prečítal nejaký nový odkaz. Minulý mesiac som opäť dostal alergiu a takú silnú, že som musel zrušiť dovolenku. Tak keď som ušetril peniaze, rozhodol si kúpiť 3balenie - GOLD. Urobil som chybu, že som si to nekúpil už dávno. Alergia mi ustúpila do 2 dní - inokedy to trvá 7dní a používam tabletky a špeciálny krém teraz som použil len Detoxipan a od vtedy sa mi upravil aj tlak.

Juraj, 28r
Bratislava, 30.8.2009


Kúpila som si Detoxipan RED, mám silnú reumu a s tým spojené problémy. Veľmi mi to pomohlo.

Helena 57
Bratislava,


Mám dnu a problémy s prostatou od kedy používam detoxipan tak už nechodím každú noc na wc, lepšie spím a príznaky dny nie sú tak silné. Kupujem si Blue a Gold.

Ladislav 41r
Trenčín,


Dobrý deň,

Mám pravidelné bolesti kĺbov, depresie a aj dvojité videnie a nadmerne som sa potil - vlastne lepšie povedané tieto problémy ma donútili, že som si to objednal. Užívam to viac ako rok môj stav sa zlepšil neskutočne! Najprv sa predávali len jeden druh, teraz si kupujem Blue a Gold.

Píšem vlastne preto, lebo som čítal príspevok Karola a myslím, že mnoho ľudí ma podobné problémy, ktoré súvisia s chémiou. Celý život som robil na družstve a prichádzal priamo do styku s hnojivami. Vtedy som na to na do kašlal, žiadne ochranné prostriedky, bol som mladý a zdravý, ale po rokoch sa mi to vráti. Mne to pomohlo.

Viliam, 67
Dunajská Streda,


Alternatívnou medicínou sa zaoberám viac ako 30 rokov. Pri liečení používam hlavne bylinné čaje a úpravu v stravovacom režime, ale ako podporu pri svojej terapii odporúčam aj detoxikačné náplasti. Čo sa týka Detoxipanu, tak ich už užilo pri mojej terapii stovky ľudí. Som rád, že sú vyrábané v rôznych druhoch, pretože sa dajú aplikovať cielene na rôzne diagnózy. Určite ich odporúčam všetkým.

Ivan 55r.
Košice,Ďakujem. 20rokov som robil na pumpe a v autoservise. Dnes mám problémy so zrakom, lepšie povedané mám dvojité videnie a závraty. Bol som u očného, ale nepomohlo to povedal mi, že to môže súvisieť aj s mojou prácou - vraj mám v tele ťažké kovy. Prichádza to náhle a niekedy to trvá 2 hodiny, niekedy 2 dni a potom to odíde. Skúsil som dve balenia naraz a o mesiac znovu dve balenia. Už 4 mesiace vidím dobre a neprišlo to ani raz.

Karol 48r
Rožňava,


Tento produkt mi poradila moja kámoška, keď som sa dostala do prechodu. Je to niečo fantastické. Už po prvej dávke sa môj stav zlepšil. Horúčavy sú preč a aj nervozita opadla.

Jarmila K
Žilina,


Skúšobne som si to objednal, mám viacero zdravotných problémov, Nebudem sa rozpisovať. Dnes lepšie spím, nechodím cez noc na záchod. Lepšie sa mi dýcha, lámanie v kolenách je podstatne slabšie a mám pocit, že som aj lepší chlap!

Ján S., 61r
Leopoldov,


Keď som našla túto stránku na internete tak som riadne zapochybovala a konzultovala som to aj so svojimi priateľmi. Musím povedať, že väčšina z nich ma svojou reakciou odradila. Asi o mesiac som sa k tejto stránke vrátila a objednala si dve balenia, prišli hneď mi do dvoch dní ale mne trvalo 15 dní, kým som sa odhodlala ich prevziať na pošte. Už niekoľko rokov trpím silnou migrénou a život bez liekov som si ani nevedela predstaviť. Stavy, ktoré som mala už dnes nepoznám. Nezmizlo to síce úplne, ale je to o 90% lepšie. Detoxipan užívam pravidelne každé 2 mesiace jedno balenie a je to lacnejšie ako lieky, ktoré som užívala pred tým. Odporúčam

Milada, 58r
Trnava


Detoxipan funguje! Všetci v rodine sme alergici. Samozrejme sme skúšali aj rôznu alternatívnu medicínu. Dokonca som skúsil aj asi 3 druhy detoxikačných náplastí, výsledky boli slabé. Nakoniec som na to zanevrel. Až asi pred rokom mi priateľ ukázal DETOXIPAN a presviedčal ma, že jemu to pomohlo. Daroval mi balenie a bol som prekvapený. Dnes to pravidelne užívame celá rodina a náš stav sa podstatne zlepšil.

Vlado L.
Bratislava,


Chcem len reagovať na DetoxiPan. Mala som dlhšiu dobu problémy s pleťou, z ničoho nič som sa vyhádzala drobnými pľuzgierikmi po tvári a krku a nikto mi doteraz nezistil prečo. Liečila som sa u alergiológa, kožného a príčinu mi doposiaľ neobjavili. Už som bola z toho zúfalá a náhodou mi sestra povedala o tomto výrobku. Musím povedať, že akoby zázrakom mi za dve noci, čo som si lepila vankúšiky moje problémy zmizli. Samozrejme, že som aj ďalej pokračovala. Vybrala som prvý krát dve balenia a potom som si priebežne po jednom balení dávala každý, prípadne každý druhý mesiac. Funguje to. Aj teraz keď sa mi to objaví tak hneď siahnem po vankúšikoch a problém ustane. Dlho som sa liečila a investovala som veľa do liekov a mastičiek, ktoré nezaberali. Radšej investujem do niečoho, čo viem, že je účinné.

Jana G.
Prievidza,


Veľmi som váhal, či to bude fungovať. Už dlhú dobu mám problémy s ľadvinami chodím pravidelne na dialýzu. Po použití prvého balenia detoxipanu sa môj stav zlepšil a čas na dialýze sa skrátil.

Kamil K.
Brezno,


Ak by som to zrekapitulovala, spím kľudnejšie a mám hlbší výživnejší spánok, moje kĺby prestali praskať a bolieť, neopúchajú mi nohy.

Anna N.
Prešov,


Utrpel som ťažkú, zlomeninu päty, do nohy mi vložili 6 klincov. 3 týždne som trpel bolesťami, celé lýtko som mal tmavo modré a opuchnutú nohu. V noci som nespal dlhšie ako 2 hodiny. Už po prilepení prvých náplasti som dokázal spať 7hodín. Po týždni mi noha odpuchla a prestala bolieť. Manželka má ťažkú reumu a keď začala používať tieto náplasti aj jej bolesti ustúpili.

Jozef G.
Krompachy,


Náplasti používam pravidelne, trpím dnou a bolesti mám podstatne menej intenzívne a menej často.

Ivan S.
Leopoldov,


V mojej krvi bol vysoký obsah kyseliny močovej a ranné vstávanie to bolo riadne utrpenie, boleli ma ruky, nohy, kolená, hlava, chrbát. Odkedy používam detoxipan sa môj stav zlepšil.

Ctibor P.
Liptovský Mikuláš,


Mám 63 rokov a v noci som sa budil na bolesti mojich kolien. Po dvoch kúrach užívania Detoxi-vankúšikov spím kľudne celú noc a ráno vstávam bez bolesti a svieži.

Imrich L.
Spišská Nová Ves,


Môj 72 ročný starý otec si vždy a už dlho sťažoval na bolesti nôh, tak som mu zakúpil jedno balenie Detoxi, aby si to vyskúšal. Už po prvom použití pocítil úľavu a uvoľnenie a po absolvovaní 5-dňovej kúry nechcel veriť, že sa dopracoval k ukľudneniu predtým tak bolestivého stavu.

Samuel R.
Liptovský Mikuláš,


Veľmi vám ďakujem za Detoxipan. Mala som vždy problémy so spánkom a teraz spím hlboko a dobre. Vnútorná nervozita úplne zmizla.

Marcela P.
Kremnica,


Vybral som celé balenie Detoxipanu a stále som mal rovnaké problémy ako predtým. Som silný alergik. Konzultoval som svoj postup s lekárom a nasadil som si ďalšie balenie. Zároveň som aj upravil pitný režim. Začal som piť oveľa viac, pravidelne som striedal vodu s čajom. Moja alergia sa stiahla.

Chvála bohu.

Roman V.
Martin,


Vďaka detoxipanu som schudol o viac ako 12kg. Rôzne diéty som skúšal už aj predtým ale všetko trvalo len krátko. Pred 8-mi mesiacmi som skúsil diétu skombinovať aj s detoxipanom. A divil som sa.

Štefan T.
Trnava,


Na základe informácií, ktoré som získal z Vašej internetovej stránky konštatujem, že ste jednou z mnohých firiem, ktoré sa snažia predať ľuďom "teplú vodu" a ošklbať ich o peniaze. Preto pri každej príležitosti budem Vašich možných zákazníkov varovať, aby sa nedali nachytať Vašimi nezmyselnými ponukami !

Boris N.
Myjava,


 

Som športovec, už dlhšiu dobu som stagnoval. Zakúpil som si jedno balenie a moje výkony sa podstatne zlepšili. Dokonca som pribral, čo mi pri mojom športe vyhovuje.

Patrik S.
Pezinok,

spať 

dalej

Novinky

DetoxiPan GOLD TRMX - Recenzia produktu

15.01.2019
Keď som čítala, že výskumníci Kenrico Corporation vykonávajú EEG merania pri testovaní DetoxiPan GOLD TRMX (obsahuje Turmalín) so zameraním na mozgové vlnenie ALFA bola som ohromená. U Al
viac

Patentovaný Kenrico Sporopollenin

15.01.2019
Spoločnosť Kenrico dosiahla významný úspech v oblasti výroby SPOROPOLLENINU a jeho aplikácií v detoxikačných náplastiach DetoxiPan SUPREME GOLD TRMX3 alebo taktiež v pleťovej vode Arigato
viac