Čo je DetoxiPan alebo jednoducho Detoxikačné náplasti ?

Detoxipad chodidlo

 

Filozofiu japonskej alternatívnej medicíny možno zhrnúť do presvedčenia, že zdravie závisí od nerušeného obehu a ten zase závisí od schopnosti tela udržiavať homeostázu - rovnováhu. Choroba je definovaná ako nerovnováha.

Pôsobením DetoxiPanu sa z Vášho tela dokázateľne odstraňujú jedy, krv prúdi ľahšie, rýchlejšie, vo vašom organizme dochádza k rovnováhe a tým sa zmierňujú chronické aj akútne bolesti, ale sa aj odstráňujú príčiny mnohých ochorení.

 

DetoxiPan pracuje vtedy, keď vy spíte. Po 8 až 10 hodinách je vidieť ich účinnosť a efekt.

   

Detoxi-vankúšiky hneď ráno jasne ukážu výsledok svojho pôsobenia.

 

DetoxiPan Vám pripraví  "Naozaj Dobré ráno!"   

večer pred

 ráno po   

                                   

Detoxipad - účinnokPrimárny a podstatný účinok DetoxiPan je v tom, že reálne zlepšujú krvný obeh, zmierňujú bolesti svalov, kĺbov, chrbtice, zlepšujú imunitný systém, podporujú kvalitný spánok, upravujú metabolizmus.

Veľmi účinné sú pri prečistení lymfatického systému, obličiek a pečene najmä od pozostatkov nerozložených liekov.

Je vedecky dokázané, že znižujú úroveň ťažkých kovov v organizme a tým vás zbavujú únavy, mnohých bolestí, alergií, rôznych kožných problémov, ale aj mnohých iných ochorení.  

 

Užívateľ sa bude cítiť veľmi dobre, zvýši sa jeho aktivita, uvoľňujú sa bolesti a zmierňujú sa prejavy chorôb, na ktoré trpíte zlepší sa kvalita vlasov a pleti. Osobitne veľkú úľavu pocítia tí, ktorí sa cítili unavení, malátni, pacienti trpiaci na artritídu, dnu a reumatické bolesti, rovnako ako aj tí, ktorých trápili bolesti chrbta, astma a alergie....Kúpiť

viď. ohlasy užívateľov

DetoxiPan alebo jednoducho Detoxikačné náplasti sú vrecúška pripevnené veľkoplošnými náplasťami k pokožke najčastejšie na chodidlách, a to počas spánku ( možno použiť aj cez deň).

Vrecúška sú plnené výhradne prírodnými ingredienciami, ktorých receptúry boli Japoncami dlhé roky prenášané z generácie na generáciu. Hlavnou účinnou zložkou sú 100% drevné a bambusové octy. 

Ako funguje DetoxiPan?

Kenrico - koža

 

Spojená akcia účinkov drevných octov, infračervených emisií, záporných iónov (aniónov) spôsobuje narušenie atómov vody v organizme a tým sa spúšťa čistiaci mechanizmus. Odpad a iné toxické látky sú potom unášané, lymfatickými tekutinami a následne sa vylučujú. Tradičná orientálna medicína už stáročia pracuje so systémom meridiánov, teda kanálov schopných spájať jednotlivé časti tela, jednotlivé orgány. To sa neraz využíva ako v akupresúre, tak i v akupunktúre, ale aj moxibúcii.

Je dokázané, že dlaň a aj chodidlo majú vysokú koncentráciu reflexných bodov a je teda prirodzené, ak sa práve cez tieto body pôsobí na organizmus. Naše Detoxikačné náplasti pracujú ako osmotický tlak v rastlinách. Chodidlá sú všeobecne známe zakončením najväčšieho počtu nervov v našom tele, teda najúčinnejšie je používať náplasti priamo na čistých chodidlách ale môžu sa použiť aj na miestach kde sa bolesti prejavujú ( ramenná, chrbát a pod. ) 

 

 

Kenrico

Infračervené emisie sú bezpečne vyžarovaná energia z DetoxiPanu. Ako ďaleko infračervená energia prenikne pocítite už po prvom - druhom dni používania, tkanivo sa prehreje a zväčší sa prietok krvi v postihnutej oblasti, podporí sa liečenie a regenerácia buniek. To tiež podporí odbúranie vody, ktorá je extrahovaná z tela.  

Odborne vyložené záporné ióny sú atómy so zvláštnym elektrónom navyše. Záporné ióny sa vytvárajú aj prirodzenou cestou a ich veľké množstvo sa nachádza v blízkosti vodopádov a dažďových lesov. Náplasti DetoxiPan sú schopné vytvoriť takéto mínusové ióny a tým zefektívniť proces čistenia organizmu. Z minulosti a taktiež z mnohých vedeckých štúdií je známe, že tieto ióny pôsobia antibakteriálne ako antibiotikum usmrcujú baktérie a plesne, brzdia rast pôvodcov chorôb a taktiež pôsobia antidepresívne.  

 

 

 

spať 

dalej


Reflexologia

Novinky

DetoxiPan GOLD TRMX - Recenzia produktu

15.01.2019
Keď som čítala, že výskumníci Kenrico Corporation vykonávajú EEG merania pri testovaní DetoxiPan GOLD TRMX (obsahuje Turmalín) so zameraním na mozgové vlnenie ALFA bola som ohromená. U Al
viac

Patentovaný Kenrico Sporopollenin

15.01.2019
Spoločnosť Kenrico dosiahla významný úspech v oblasti výroby SPOROPOLLENINU a jeho aplikácií v detoxikačných náplastiach DetoxiPan SUPREME GOLD TRMX3 alebo taktiež v pleťovej vode Arigato
viac