Testy

< späť test zoznam ďalší test> 

Životný štýl a krvná analýza 

Testovaný produkt: DetoxiPan (Kenrico SAP sheet)

Krvné testy CRP, TP, ALB, GOT, GPT, Serum gamma-GTP, TC, TG, HDL, UA, BUN, CRE, GLU) sa vykonávajú pri zisťovaní ochorení a identifikácií zmien v existujúcom stave počas liečenia. Táto klinická štúdia demonštruje na dosiahnutých výsledkoch, že po aplikácií KENRICO DETOXIPAN boli namerané hodnoty, ktoré vykazovali pozitívnu úpravu.

Merané parametre: CRP (C-Reactive Protein), TP (Total Protein), ALB (Albumin), GOT (AST), GPT (ALT), Serum Gamma-GTP, TC (Total Cholesterol), TG (Triglyceride), HDL, UA (Uric Acid - kyselina močová), BUN (Blood Urea Nitrogen), CRE (Creatinine), GLU (Glucose)

Testovaná vzorka boli muži a ženy, vo veku medzi 18 a 75 rokov. Sťúdia trvala 6 mesiacov počas ktorých boli aplikované detoxikačné náplasti a robil s odber krvi - ráno na lačno.


VÝSLEDKY

Krvný test 44r. žena

Zlepšenie: glukóza a tuk v krvi.

Test5_1

Krvný test 68r. muž

Významné zlepšenie: pečeň a obličky

T5_1

Krvný test 50r. muž

Významné zlepšenie

T5_3

Krvný test 73r. muž

T5_4

Krvný test 24r. žena

T5_5
< späť test zoznam ďalší test> 
Novinky

DetoxiPan GOLD TRMX - Recenzia produktu

15.01.2019
Keď som čítala, že výskumníci Kenrico Corporation vykonávajú EEG merania pri testovaní DetoxiPan GOLD TRMX (obsahuje Turmalín) so zameraním na mozgové vlnenie ALFA bola som ohromená. U Al
viac

Patentovaný Kenrico Sporopollenin

15.01.2019
Spoločnosť Kenrico dosiahla významný úspech v oblasti výroby SPOROPOLLENINU a jeho aplikácií v detoxikačných náplastiach DetoxiPan SUPREME GOLD TRMX3 alebo taktiež v pleťovej vode Arigato
viac