Články a publikácie

Ako v skutočnosti infračervené žiarenie funguje?

V poslednej dobe sa často stretávame so správami, ktoré nás informujú o toxických zubných pastách, nebezpečných toxických hračkách, toxínoch objavených v potravinách, jedovatých plynoch uvoľňujúcich sa z nábytku pochádzajúceho z niektorých oblastí ďalekého východu. Prichádzame do kontaktu s takýmto tovarom hoci ich výrobcovia deklarujú, že tovar spĺňa predpísané normy. Často je to však úplne inak a nakoniec sa zistí, že tovar obsahujúci tieto toxíny je len falzifikát a napodobenina originálu alebo vôbec sa nevyrába z deklarovaných surovín a predpísaným spôsobom. Recenzia GoldTrh zaplavili lacné nekvalitné falzifikáty veľa krát nerozoznateľné od originálu.
Japonsko je jednou z najprísnejších krajín na svete, pokiaľ ide o zdravotné a výrobné predpisy, ich dodržiavanie a kontrolu. To je pravdepodobne dôvod, prečo výrobky vyrobené v Japonsku, sú vysoko cenené na celom svete pre svoju kvalitu a hodnotu a samozrejme aj podstatne drahšie ako lacné nekvalitné napodobeniny. Samozrejme kvalita niečo stojí, ale výsledok stojí za to. Dôkazom toho je aj najvyššia priemerná dĺžka života, ktorá Japonsko dlhodobo radí na prvé miesto na svete.

Pokiaľ ide o kvalitu DetoxiPan Kenrico je to možno vyjadriť veľmi jednoducho. Hlavným meradlom kvality je spokojnosť našich verných zákazníkov, ktorí môžu užívať DetoxiPan už takmer 20 rokov.

Pozrime sa na fakty:

Čo obsahujú naše náplasti?
Každá náplasti vyrobená spoločnosťou Kenrico obsahuje špeciálnu zmes zložiek, ktorých každá vykazuje najvyššie známky kvality.

Ako fungujú?
Detoxikačné náplasti DetoxiPan pracujú na rovnakej úrovni a pravdepodobne lepšie ako sauny. Princíp je vo vyžarovaním infračerveného žiarenia kedy dochádza k stúpaniu telesnej teploty, poteniu a toxíny sa uvoľňujú cez póry v pokožke. Pri DetoxiPane sa proces mierni líši. Detoxikačné náplasti zahrievajú v prevažnej miere chodidlá alebo len časť tela, čo v konečnej miere taktiež vedie k uvoľňovaniu toxínov.

Spôsob odstránenia toxínov prostredníctvom potenia je známy ako vazodilatácia - roztiahnutie ciev. Pri roztiahnutí ciev v danej oblasti, kde sa náplasti prilepia dochádza k väčšej cirkulácií krvi. Súčasne ohriatím danej časti tela drevný a bambusový ocot získava vodivosť a dochádza k piezoelektrickému procesu, ktorý napríklad pri aplikácií na chodidlách, kde sa nachádza najviac reflexných bodov, pôsobí ako reflexná aktívna masáž.

Výskum ukázal, že infračervené žiarenie zvyšuje aj srdcovú frekvenciu, čím dochádza k zrýchleniu metabolizmu a to bez dodatočnej fyzickej námahy. To znamená, že použitím detoxikačných náplasti napríklad na chodidlách, vlastne bez fyzickej námahy dochádza k detoxikácií v celom vašom organizme.


 < spať obsah ďalší>

  

Novinky

DetoxiPan GOLD TRMX - Recenzia produktu

15.01.2019
Keď som čítala, že výskumníci Kenrico Corporation vykonávajú EEG merania pri testovaní DetoxiPan GOLD TRMX (obsahuje Turmalín) so zameraním na mozgové vlnenie ALFA bola som ohromená. U Al
viac

Patentovaný Kenrico Sporopollenin

15.01.2019
Spoločnosť Kenrico dosiahla významný úspech v oblasti výroby SPOROPOLLENINU a jeho aplikácií v detoxikačných náplastiach DetoxiPan SUPREME GOLD TRMX3 alebo taktiež v pleťovej vode Arigato
viac