Články a publikácie

Kenrico a UNICEF

UnicefViete si predstaviť, že nie ste schopný zabezpečiť vášmu dieťaťu lekársku starostlivosť, ktorú potrebuje? Viete si predstaviť, že nie ste schopný zabezpečiť pre svoju rodinu dostatok čistej pitnej vody a potravín na prežitie?

Dokážete si predstaviť spoločnosť, kde 80% ľudí predčasne zomiera na AIDS, prípadne iné choroby? Bohužiaľ, to je realita pre milióny rodín po celom svete.

UNICEF dlhé roky ponúka pomoc týmto rodinám, dáva ľuďom nádej a učí ich prežiť. Vzdelávaním ich chráni pred inak ťažkou budúcnosťou. UNICEF prináša do týchto krajín očkovanie a prevenciu, ktorá je úplne bežná v ostatných krajinách.

Samozrejme všetky tieto humanitárne aktivity niečo stoja a nebyť štedrých darov a príspevkov by to nebolo možné zvládnuť.

Kenrico je jednou zo spoločností, ktorá daruje svoje výrobky na tieto humanitárne akcie a aj finančne podporuje UNICEF. UNICEF má prísne výberové štandardy a len výrobky, ktoré spĺňajú prísne výrobné predpisy je možné ponúknuť do programu UNICEF. Kenrico výrobky sú vyrábané podľa najvyšších štandardov GMP a boli starostlivo testované, kde sa preukázala ich účinnosť.


 < spať obsahďalší > 

 

Novinky

DetoxiPan GOLD TRMX - Recenzia produktu

15.01.2019
Keď som čítala, že výskumníci Kenrico Corporation vykonávajú EEG merania pri testovaní DetoxiPan GOLD TRMX (obsahuje Turmalín) so zameraním na mozgové vlnenie ALFA bola som ohromená. U Al
viac

Patentovaný Kenrico Sporopollenin

15.01.2019
Spoločnosť Kenrico dosiahla významný úspech v oblasti výroby SPOROPOLLENINU a jeho aplikácií v detoxikačných náplastiach DetoxiPan SUPREME GOLD TRMX3 alebo taktiež v pleťovej vode Arigato
viac