Články a publikácie

Japonský zelený čaj pre zdravé & krásne vlasy

TEAJe všeobecne známy účinok chemických látok obsiahnutých v japonskom zelenom čaji v boji proti rakovine, ale nedávno vedci zistili, že tento zázračný čaj je aj veľmi účinný v boji proti vypadávaniu vlasov. Ľudské telo produkuje niektoré hormóny, ktoré regulujú udalosti v našom systéme. U ľudí existuje enzým nazývaný 5-alfa-reduktázy alebo 5AR, ktorý je prítomný v nadobličkách, prostate a vlasovej pokožke a jeho úlohou je metabolizovanie mužského hormónu testosterónu, ktorý mení na DHT (dihydrotestosterón). Tento hormón bol identifikovaný ako príčina vypadávania vlasov. Štúdie na Zelenom čaji preukázali, že inhibuje (blokuje) produkciu 5AR vzhľadom k prítomnosti silného antioxidantu EGCG (Epigallocatechin gallate), Štúdia bola vykonaná na University of Medicine and Science, Los Angeles, CA 90059, USA.

Tento výskum je dobrá správa pre tých, ktorí trpia vypadávaním vlasov. Ponúka prirodzené riešenie pre mužov aj ženy, ktorí trpia v súvislosti s vypadávaním vlasov. Nehovoriac o ďalších zdravotných výhodách, ktoré ponúka užívanie zeleného čaju. Pozitívne vplýva na liečenie kardiovaskulárnych chorôb, vysokej hladiny cholesterolu, rakoviny, infekcií, artritída, zníženej imunity, zabraňuje zubnému kazu a napomáha chudnutiu.
Zelené čaje sú široko dostupné v podobe čajových vrecúšok vo väčšine obchodov, taktiež sa pridávajú do šampónov a kondicionérov. Avšak, existuje efektívnejší a pohodlnejší spôsob užívania. DetoxiPan GREEN TEA obsahuje až 50% kvalitného EGCG a tým, že sa umiestni na chodidlá, ktoré obsahujú najviac nervových zakončení pôsobia na náš organizmus ako reflexná masáž účinná látka preniká do nášho organizmu. Čo môžete stratiť? Je to prirodzené, a udržateľné. Skúste vydanie DetoxiPan Green Tea CC, budete detoxikovať, pocítite značnú úľavu a podporíte rast vlasov.DetoxiPan TEE CCI obsahuje najkvalitnejší organický zelený čaj s vysokým obsahom EGCG. Zalený čaj s dodáva priamo z ekologickej v Shizuoka v Japonsku.


 < spať obsah ďalší >

Novinky

DetoxiPan GOLD TRMX - Recenzia produktu

15.01.2019
Keď som čítala, že výskumníci Kenrico Corporation vykonávajú EEG merania pri testovaní DetoxiPan GOLD TRMX (obsahuje Turmalín) so zameraním na mozgové vlnenie ALFA bola som ohromená. U Al
viac

Patentovaný Kenrico Sporopollenin

15.01.2019
Spoločnosť Kenrico dosiahla významný úspech v oblasti výroby SPOROPOLLENINU a jeho aplikácií v detoxikačných náplastiach DetoxiPan SUPREME GOLD TRMX3 alebo taktiež v pleťovej vode Arigato
viac